Az archívum

2018.01.01

| Menüpont: Nyitóoldal

| Fényképek: Szent Család napi áldás_2017

img_20171231_120506.jpgAz előző évek gyakorlatát követve idén is örömmel ünnepelte a kazincbarcikai egyházközség a Szent Család templom búcsúünnepét. Ez az ünnep mindig különbözik kicsit más templombúcsútól, hiszen...

2018.01.22

| Menüpont: Hirdetések

| Fényképek: Szent Család Plébániat.

evkozi_3_kis.jpg2018.01.22. - 01.28.

1. A 24 órás szentségimádást január 28-án, csütörtökön reggel 8-tól - péntek reggel 8-ig tartjuk az Avilai Szent Teréz templomban. Ebben a szentségimádásban imádkozzunk a Magyarországon és különösen is a Kazincbarcikán tevékenykedő szaléziakért.

1. A kazincbarcikai egyházközség a plébániai karitászcsoport szervezésével február 10-én tartja a 22. farsangi bálját, melynek helyszíne a Don Bosco Sportközpont lesz. A belépőjegyek a felnőttek számára 4000Ft-ba, a tanuló fiatalok számára 2000Ft-ba kerülnek. A jegyek megvásárolhatók a sekrestyében. Kérjük a kedves testvéreket, hogy tombola tárgyakkal támogassák a bált.

1. Február közepén elkezdődik a jegyes-oktatás a plébánián. Azok a jegyespárok, akik még nem jelentkeztek a kurzusra, de idén szeretnének egyházi házasságot kötni, kérjük, hogy legkésőbb február 5-ig jelentkezzenek a plébánián. Kérjük a kedves híveket, hogy imáikban kísérjék a házasságra készülőket.

1. A kazincbarcikai Angyalkert Görögkatolikus Óvoda pályázatot hirdet óvodapedagógus munkakör betöltésére. Részletek a hirdetőtáblán olvashatók.

1. Január 22-én, hétfőn kezdődik az ökumenikus imanyolcad, a krisztushívők egységéért.
    1. Január 22-én, hétfőn a görög katolikusoknál, Lytton atya;
    2. Január 23-án, kedden felsőbarcikai református testvéreknél, Dr. Janka Gábor;
    3. Január 24-én, szerdán sajókazinci református testvéreknél, Vitális Gábor;
    4. Január 25-én, csütörtökön a Szent Család templomban, Bundzik Attila;
    5. Január 26-án, pénteken a Baptista imaházban Kolumbán Gábor prédikál ill. hirdet igét.

Az ökumenikus imádság mindenhol 17 órakor kezdődik. A január 25-i, csütörtöki alkalomra kérjük a kedves hívek sütemény adományait

Szeretettel köszöntjük a héten név és/vagy születésnapjukat ünneplő kedves testvéreket!

Mappák találhatók

Szent Család napi áldás_2017