Az archívum

Cikkek találhatók

2018.04.16

| Menüpont: Hirdetések

| Fényképek: Szent Család Plébániat.

husvet_3_kis.jpg2018.04.16. – 04.22.

1. A 24 órás szentségimádást április 19-én, csütörtökön, reggel 8-tól - péntek reggel 8-ig tartjuk az Avilai Szent Teréz templomban.

1. Jövő vasárnap lesz a papi és szerzetesi hivatások vasárnapja, a perselyadományokat a papnevelés támogatására gyűjtjük.  Ezen a héten és különösen vasárnap imádkozzunk papi és szerzetesi hivatásokért.

1. Április 22-én, vasárnap, 11.30-kor lesz a Dédestapolcsányi Római Katolikus Templom Szent György búcsúja. Sok szeretettel hívjuk a kedves testvéreket.

1. Április 28-án, szombaton, a karitász csoport kirándulást szervez csereháti templomok és kastélyok megtekintésére.     Részvételi díj   2000  Forint.  Indulás a Szent Család templom elől 8.00-kor, érkezés du. 5-6 óra tájban. Az étkezést mindenki batyuból oldja meg. Jelentkezni lehet április 23  hétfőig. Jelentkezés a sekrestyében a részvételi díj befizetésével lehetséges.

Szeretettel köszöntjük a héten név és/vagy születésnapjukat ünneplő kedves testvéreket!

Mappák találhatók

Mappák nem találhatók