Az archívum

Cikkek találhatók

Karitász kirándulás a Cserehát településeire.

2018.05.03

| Menüpont: Közösségek

| Fényképek: Karitász kirándulás a Cserehát településeire.

karitasz_cserehat_2018_kis.jpg2018.04.28-án karitász kirándulást szerveztek a Cserehát szépséges vidékére. A Szent Család plébániáról többen becsatlakoztak olyanok is, akik nem karitásztagok, de ők is szerettek volna egy kicsit kikapcsolódni.

Ft. Vitális Gábor plébános atya, déghi címzetes apát

2018.05.08

| Menüpont: 2017 eseményei

vitalis_gabor_kis.jpg2017. december 24-én az Egri Főegyházmegye több lelkipásztora számára kitüntető címeket adományozott dr. Ternyák Csaba érsek atya. 2017. december 24-én kelt levelével az Egri Főegyházmegyében végzett áldozatkész szolgálata elismeréseként a Boldogságos Szűz Máriáról nevezett déghi címzetes apáttá nevezte ki Vitális Gábor szalézi atyát, a kazincbarcikai szerzetesi közösség igazgatóját, kazincbarcikai plébánost, a Magyar Szalézi Tartomány tartományfőnöki vikáriusát, kifejezve ezzel nemcsak a maga, hanem a paptestvérek és a hívek nagyrabecsülését és tiszteletét is.

Nyári tábor 2018

2018.05.21

| Menüpont: 2018 eseményei

nyari_oratorium_kis.jpgKedves Szülők és kedves Gyerekek!

Lassan elérkezik a nyár és jövő hónapban várunk benneteket a Szalézi Nyári Napközibe. Nagyon sok felnőtt, és fiatal segítő, animátor készül és vár benneteket.

A tábor hetében az agymanók kalandjait élhetjük át közösen, azzal a különbséggel, hogy a két hét folyamán sok különleges vendég fog segíteni minket, hogy közösen megtudjuk, hogy a boldogság hogyan szerezhető vissza. Sok játék kirándulás és élmény vár majd rátok. Szóval mi is nagyon várjuk már a tábort de leginkább titeket.

Mappák találhatók

Karitász kirándulás a Cserehát településeire.

Dátum: 2018.05.03
Fénykép: 36