Az archívum

Cikkek találhatók

Római utazás 2018. május 29-június 2.

2018.06.13

| Menüpont: 2018 eseményei

| Fényképek: Római utazás 2018

roma_kis.jpgMájus 29-én, kedden hajnali két órakor indult el egy csodálatos kis vakáció a Szalézi Szent Ferenc Gimnázium diákjai számára. 20 szalézis diák és hét tanár három mikrobusszal indult el izgatottan Róma felé. Mielőtt szállásunkat elfoglaltuk volna Genzano di Romaban ellátogattunk egy hangulatos kisvárosba, a Rómától kb. 100 km-re található Orvietóba. Hosszú séta után egy nagy térre keveredtünk, ahol tátva maradt a szánk, mert láthattuk Orvietó büszkeségét a hatalmas gótikus dómot. Kis sétát és városnézést követően szállásunkhoz érkeztünk a Gezanóban lévő Szalézi Rendházhoz. Itt megismerkedtünk egy magyar szerzetessel, Balázzsal, aki itt tanul. A vacsora után mindenki aludni ment, mert másnap még fáradtabbak leszünk majd, de sok élménnyel gazdagabbak is.

2018.06.17

| Menüpont: Hirdetések

| Fényképek: Szent Család Plébániat.

evkozi_11_kis.jpg2018.06.18. – 06.24.

1. Idén is megrendezzük, az elmúlt években tartott nagysikerű Családos tábort. Az idei évben Poroszlón a Tisza-tó partján augusztus 9-12 között. A „hosszú hétvégét” kicsiknek és nagyoknak egyaránt változatos és izgalmas programokkal, lelki tartalommal fogjuk megtölteni. Érdeklődni és jelentkezni lehet Szabó Zsolt világi elnöknél (20/496-6391).
  2. A Rózsafüzér társulat – Nagyboldogasszony ünnepére – zarándoklatot szervez Nemzeti kegyhelyünkre, Mátraverebély-Szentkútra, augusztus 12-én (vasárnap). A részvételi díj: 2000 Ft. Jelentkezés a sekrestyékben a részvételi díj befizetésével lehetséges. ( Név, cím és telefonszám szükséges.!)
  3. Június 21-én, csütörtök este, 18 órától egyháztanácsgyűlés lesz a plébánián. Hívjuk és várjuk az egyháztanács tagjait.

Szeretettel köszöntjük a héten név és/vagy születésnapjukat ünneplő kedves testvéreket!

Mappák találhatók

Római utazás 2018