Az archívum

Cikkek találhatók

Rendfőnöki látogatás 2018. november 2.

2018.09.04

| Menüpont: 2018 eseményei

angel_fernandez_artime_kis.jpgNagy megtiszteltetésben lesz részünk november másodikán, mert Don Bosco tizedik utódja Kazincbarcikára látogat. A rendfőnök atya kazincbarcikai látogatása háromnapos magyarországi látogatása egyik fő eseményeként valósul meg, hiszen Magyarországon városunkban a legjelentősebb a szalézi jelenlét.

2018.09.09

| Menüpont: Hirdetések

| Fényképek: Szent Család Plébániat.

evkozi_23_kis.jpg2018.09.10. – 09.16.

1. Szeptember 9-én, vasárnap, 11 órai kezdettel lesz Berentén a templom búcsú ünnepe.

1. Szeptember 16-án, vasárnap, 10,00 órai kezdettel lesz Bánhorvátiban a templom búcsú ünnepe.

1. Szeptember 13-án, az ARÉNÁBAN ( Papp László Budapest Sportaréna ) A Jobb Velünk A Világ koncertsorozat Időpontja 19:00 óra, ezen az alkalmon ünnepeljük a Böjte Csaba által alapított Szent Ferenc Alapítvány elindulásának 25 éves jubileumát, és a Nem Adom Fel Alapítvány által szervezett Jobb Velünk a Világ! rendezvénysorozat 10 éves évfordulóját.

1. Az elsőáldozás idén szeptember 23-án, vasárnap, a 9 órai diákmisében lesz

1. Jó előre hirdetjük, hogy a következő tanévben az elsőáldozásra és bérmálkozásra a felkészítő hittanórákat szerdai napon fogjuk tartani. A elsőáldozóké 16,30-tól, míg az bérmálkozóké 17,30-tól fog majd kezdődni. 2019-ben bérmálkozni csak azok bérmálkozhatnak, akik már az elmúlt tanévben is rendszeresen jártak a bérmálkozásra felkészítő hittanórákra. Fontos, hogy várjuk azon 7 osztályos, vagy idősebbek jelentkezését is, akik 2021-ben szeretnének bérmálkozni.

1. Szeptember 23-án, vasárnap, Gyöngyösön a Fájdalmas Szűzanya búcsú keretében lesz a Máriás fiatalok országos találkozója, melyre szeretettel várják a kedves híveket. Részletes program a hirdetőtáblán olvasható.

1. Szeptember 29-én, szombaton, a Teréz Misszió XI. országos találkozója lesz Egyeken a Szent József templomban. 11 órai ünnepi szentmisét Palánki Ferenc püspök úr celebrálja. Szeretettel várják a Teréz Misszió tagjait és a kedves híveket. Részletes program a hirdetőtáblán.

1. A szokásos férfi zarándoklat időpontja: 2018. szeptember 29-én szombat lesz. Az úti cél : Debrecen. Jelentkezni szeptember 02-16 között lehet a sekrestyében illetve a plébánián 1000 Ft befizetése mellett. Várjuk a mielőbbi jelentkezéseket, mivel csak megfelelő létszámú jelentkezés esetén tartjuk meg a zarándoklatot.

Szeretettel köszöntjük a héten név és/vagy születésnapjukat ünneplő kedves testvéreket!

Mappák találhatók

Mappák nem találhatók