Az archívum

Cikkek találhatók

2019.01.13

| Menüpont: Hirdetések

| Fényképek: Szent Család Plébániat.

urunk_kis.jpg2019.01.14. - 01.20.

1. Szerdán, csütörtökön, pénteken és szombaton csendes szentmisék lesznek, mivel a kántor hiányt még nem sikerült megoldanunk.

1. A házszentelési szertartásra a sekrestyében kitett lapon lehet feliratkozni!

1. Január 21-én, hétfőn kezdődik az ökumenikus imanyolcad, a krisztushívők egységéért.
    1. Január 21-én, hétfőn, a görög katolikusoknál, Bundzik Attila;
    2. Kedden, a felsőbarcikai református testvéreknél, Vitális Gábor;
    3. Szerdán, a sajókazinci református testvéreknél, Szabó András;
    4. Csütörtökön, a Szent Család templomban, Kolumbán Gábor;
    5. Pénteken, a Baptista imaházban, Dr. Janka Gábor prédikál ill. hirdet igét.

Az ökumenikus imádság mindenhol 17 órakor kezdődik. A január 24-i, csütörtöki alkalomra kérjük a kedves hívek sütemény adományait.

1. Elhunyt érsek atyáért január 29-én, kedden 18 órakor, az Avilai Nagy Szent Teréz templomban gyászmisét mutatunk be!

1. A kazincbarcikai egyházközség a plébániai karitászcsoport szervezésével február 9-én tartja a farsangi bálját, melynek helyszíne a Don Bosco Sportközpont lesz. A belépőjegyek a felnőttek számára 4000Ft-ba, a tanuló fiatalok számára 2000Ft-ba kerülnek. A jegyek megvásárolhatók a sekrestyében. Kérjük a kedves testvéreket, hogy tombola tárgyakkal támogassák a bált. Erre az alkalomra is kérjük a kedves hívek sütemény adományait.

1. Február közepén elkezdődik a jegyes-oktatás a plébánián. Azok a jegyespárok, akik még nem jelentkeztek a kurzusra, de idén szeretnének egyházi házasságot kötni, kérjük, hogy legkésőbb február 5-ig jelentkezzenek a plébánián. Kérjük a kedves híveket, hogy imáikban kísérjék a házasságra készülőket.

Szeretettel köszöntjük a héten név és/vagy születésnapjukat ünneplő kedves testvéreket!

Mappák találhatók

Mappák nem találhatók