Az archívum

Cikkek találhatók

2019.02.09

| Menüpont: Hirdetések

| Fényképek: Szent Család Plébániat.

evkozi_6_kis.jpg2019.02.18. – 02.24.

1. Szeretnénk megköszönni mindenkinek a sütemény és a tombola felajánlásokat, és a segítséget a bál lebonyolításában.
  2. A 24 órás szentségimádást február 21-én, csütörtökön, reggel 8-tól péntek reggel 8-ig tartjuk az Avilai Szent Teréz templomban.
  3. Február 24-én, vasárnap, a persely adományokat a Katolikus iskolák javára gyűjtjük.

Szeretettel köszöntjük a héten név és/vagy születésnapjukat ünneplő kedves testvéreket!

Vártuk- vártuk - ....és mindig várjuk !!!!!

2019.02.18

| Menüpont: Közösségek

| Fényképek: Katolikus bál 2019

karitasz_bal_2019_kis.jpg2019.02.09., barcikai Katolikus Karitász Bál

Nem is tudom, hogy miért, de már év vége közeledtével mindig eszünkbe jut, vajon mikorra határozza meg a kazincbarcikai Katolikus Karitász a jótékonysági bál időpontját? Mindig tudjuk, hogy ez február első napjaira tehető, de mégis mindig várjuk!

Nagy a készülődés, szervezzük az asztaltársaságot, feltesszük a kérdést, vajon most milyen lesz - amely kérdés felesleges ugyan, mert mindig a LEGJOBB! A LEGJOBB-, mert fogni lehet a levegőben a szeretetet, a figyelmet, a fegyelmet, ami a legnagyobb kegy az életünkben!

Mappák találhatók

Katolikus bál 2019