Az archívum

Cikkek találhatók

2019.05.19

| Menüpont: Hirdetések

| Fényképek: Szent Család Plébániat.

husvet_5_kis.jpg2019.05.20. – 05.26.

Május 22-én, szerdán, 18 órától, a Szent Család-templomban az esti szentmise keretében, Pál Ramóna kántornőnk egyházzene záróvizsgájának diploma miséjét fogja bemutatni. Sok szeretettel hívunk és várunk mindenkit!

1. Május 24-én, pénteken, tartjuk a „Segítő körmenetet”, Segítő Szűz Mária ünnepén. A körmenet idén az Avilai Szent Teréz templomtól indul és a Don Bosco Sportközponthoz érkezik. A programot 15 órakor szentmisével kezdjük, - a szentmise előtt 14 órától a Rózsafűzért, 14,45-től a Litániát végezzük -, ezután tartjuk a körmenetet, majd pedig ifjúsági programokkal zárjuk az estét a Szent Erzsébet sétányon.

Így Május 24-én, pénteken, a Szent Család templomban nem lesz esti szentmise.

1. Május 20-26. között tartjuk a III. Don Bosco Fesztivált, melynek keretében május 25-én, szombaton, a Don Bosco Sportközpont, a kazincbarcikai plébánia és a görög katolikusok szervezésében Családi és közösségi nap lesz, az általunk is ellátott plébánia közösségek részére. A program reggel 8 órakor kezdődik és 13 óráig tart az Avilai Nagy Szent Teréz plébániakertben. Benne: főzőverseny, kézműves játszóház, játékok, ebéd és egyéb programok. Részletek a hirdetőtáblán olvashatóak. A főzőversenyre május 24-ig lehet jelentkezni. Erre az eseményre kérjük a kedves hívek süteményadományait.

1. Május 26-án, vasárnap, a 9 órai szentmisében lesz az oratórista gyerekek keresztelése és elsőáldozása. Imádkozzunk értük, hogy hitükről életükkel mindig tanúságot tegyenek.

1. Május 26-án, vasárnap, a 9 órai szentmise után megáldjuk a gyerekeket gyermeknap alkalmából. Hívják és hozzák el a gyermekeket, unokákat, dédunokákat!

1. Idén is megrendezzük a „Nyári oratóriumot” a plébánián. Június 17-21 és június 24-28 között. A tábor mottója: „A szeretet leleményes, mindig tud mit dicsérni”. Jelentkezni május 13-tól lehet majd az interneten. Jelentkezni a plébánia honlapján és facebook oldalán található, linken keresztül lehet (www.plebania-barcika.hu). A létszám véges, ezért a rendszer automatikusan lezár, ha eléri a jelentkezési maximumot, tehát igyekezzünk minél hamarabb jelentkezni.

Szeretettel köszöntjük a héten név és/vagy születésnapjukat ünneplő kedves testvéreket!

Szalézi Nyári Napközi 2019

2019.05.21

| Menüpont: 2019 eseményei

nyari_napkozi_2019_kis.jpgKedves Szülők és kedves Gyerekek!

Lassan elérkezik a nyár és jövő hónapban várunk benneteket a Szalézi Nyári Napközibe.

Nagyon sok felnőtt, és fiatal segítő, animátor készül és vár benneteket. A tábor hetében az agymanók kalandjait élhetjük át közösen, azzal a különbséggel, hogy a két hét folyamán sok különleges vendég fog segíteni minket, hogy közösen megtudjuk, hogy a boldogság hogyan szerezhető vissza. Sok játék kirándulás és élmény vár majd rátok. Szóval mi is nagyon várjuk már a tábort de leginkább titeket.

Mappák találhatók

Mappák nem találhatók