Az archívum

Cikkek találhatók

2019.08.17

| Menüpont: Hirdetések

| Fényképek: Szent Család Plébániat.

evkozi_20_kis.jpg2019.08.19. – 08.25.

1. Augusztus 20-án, kedden Szent István királyunk ünnepén 10 órakor lesz ünnepi szentmise a Szent Család templomban. Ezen a napon csak egy szentmise lesz délelőtt 10-órakor. Kérem az egyházközség azon tagjait, különösen az Egyháztanács tagjait, és akik ilyenkor segíteni szoktak, hogy egymás közt megbeszélve a feladatokat, mindenki vállaljon részt a munkából.

1. „18 óra Isten jelenlétében, párbeszéd az Úrral” mottóval augusztus 23-án, pénteken, zsolozsma napot fogunk tartani Kazincbarcikán. Ezen a napon hajnal 3-tól este 21 óráig, három óránként gregorián dallammal énekelve, ünnepélyesen imádkozzuk az egyház hivatalos imádságát, a zsolozsmát. Bővebb információ, jövő héten, a szórólapokon lesz olvasható.

1. Augusztus 25-én, vasárnap, ünnepeljük a Szent Család templomunk felszentelésének 12. évfordulóját. Ezen a napon a Szent Család templomban csak egy szentmise lesz délelőtt 10,30-kor, melyet Vitális Gábor atya fog tartani. A mise után kis agapét tartunk, erre az alkalomra kérjük a kedves hívek sütemény adományait.

1. A templomszentelés ünnepnapján, augusztus 25-én, vasárnap, 19 órakor ünnepi hangversenyt tartunk a Szent Család-templomban. Előadók: Pál Ramóna egyházzenész, templomunk kántora, Somosi Gréta blockflöte művésznő és Tompa István. Sok szeretettel hívunk és várunk mindenkit.

1. Az elsőáldozás idén szeptember 22-én a 9 órai diákmisében lesz. Az elsőáldozással kapcsolatban megbeszélést is fogunk tartani, melynek időpontját később hirdetjük a kedves szülőknek.

Szeretettel köszöntjük a héten név és/vagy születésnapjukat ünneplő kedves testvéreket!

Mappák találhatók

Mappák nem találhatók