Az archívum

2019.01.31

| Menüpont: 2019 eseményei

| Fényképek: Panama-nap Budapesten

panama_nap_kis.jpgA Panama-nap 2019. január 26-án került megrendezésre Budapesten az Elek Gyula arénában a Katolikus Ifjúsági Mozgalom szervezésében, mivel Panamában most zajlott a nemzetközi ifjúsági találkozó, ahol jelen volt Ferenc pápa is. Ezt a találkozót volt hivatott ez a rendezvény hazánkban is megvalósítani.

Néhány szóban tekintsük át, mi is volt most Panamában?  2019. január 22-27. között Panamában rendezték meg a 34. Katolikus Ifjúsági Világtalálkozót. Magyarországról kb. 40 fiatal vett részt ezen, és szerzett egy életre szóló élményt. Táncoltak pörgős brazil zenére és próbáltak Google fordító segítségével beszélgetésbe bonyolódni angolul nem tudó barátságos emberekkel.

2019.02.09

| Menüpont: Hirdetések

| Fényképek: Szent Család Plébániat.

evkozi_6_kis.jpg2019.02.18. – 02.24.

1. Szeretnénk megköszönni mindenkinek a sütemény és a tombola felajánlásokat, és a segítséget a bál lebonyolításában.
  2. A 24 órás szentségimádást február 21-én, csütörtökön, reggel 8-tól péntek reggel 8-ig tartjuk az Avilai Szent Teréz templomban.
  3. Február 24-én, vasárnap, a persely adományokat a Katolikus iskolák javára gyűjtjük.

Szeretettel köszöntjük a héten név és/vagy születésnapjukat ünneplő kedves testvéreket!

Vártuk- vártuk - ....és mindig várjuk !!!!!

2019.02.18

| Menüpont: Közösségek

| Fényképek: Katolikus bál 2019

karitasz_bal_2019_kis.jpg2019.02.09., barcikai Katolikus Karitász Bál

Nem is tudom, hogy miért, de már év vége közeledtével mindig eszünkbe jut, vajon mikorra határozza meg a kazincbarcikai Katolikus Karitász a jótékonysági bál időpontját? Mindig tudjuk, hogy ez február első napjaira tehető, de mégis mindig várjuk!

Nagy a készülődés, szervezzük az asztaltársaságot, feltesszük a kérdést, vajon most milyen lesz - amely kérdés felesleges ugyan, mert mindig a LEGJOBB! A LEGJOBB-, mert fogni lehet a levegőben a szeretetet, a figyelmet, a fegyelmet, ami a legnagyobb kegy az életünkben!

Mappák találhatók

Panama-nap Budapesten