2013 eseményei

2013.10.13

| Menüpont: 2013 eseményei

| Fényképek: Templomaink

http://hajagos.hu/egyeb/honlap/boldog%202.jpgUram Jézus! Neked ajánlom a mai nap minden imádságát, munkáját, örömét, csalódását és szenvedését.” (Sándor István)

2013. október 19-én a budapesti Szent István Bazilika előtt került sor Sándor István szalézi vértanú boldoggá avatására. Az első magyar szalézi szent avatására Kazincbarcikáról 1000 főt szállító különvonat indult, amelyen az egyházközség és a plébánia képviselői, valamint a Szalézi Szent Ferenc Gimnázium és a Don Bosco Iskola sok száz tanulója utazott Budapestre.

Katolikus bál

2013.02.02

| Menüpont: 2013 eseményei

bl7.jpgAz idei farsangon ismét megrendeztük a hagyományos jótékonysági bált, immár 17. alkalommal. Az idei évben azt est háziasszonya Hollósiné Vadász Csilla volt, aki Andrásfalvy János atyával, az új Karitász vezetővel köszöntötték a mintegy 250 vendéget. Ezután felkérték Vitális Gábor atyát, az est fővédnökét a bál megnyitására. Gábor atya egy tanulságos történetet hozott, majd a pezsgős koccintás után kezdődött a kultúrműsor.