Katolikus bál, 2016

2016.02.07

2016-ban huszadik alkalommal rendezte meg a kazincbarcikai katolikus bált a plébánia Caritas csoportja. A bálon soha nem látott létszámmal 270 vendég vett részt. A vacsoráról a HBH és Lempochner Zsolt gondoskodott, a zenét Molek Csongor szolgáltatta, mindketten immár sokadik éve közreműködnek a katolikus bálon.

A bál fővédnöke P.Vitális Gábor SDB plébános atya volt, a főszervezők Jancsurák Lajosné és Krokaveczné Marika voltak, akik idén is megfogadták: utoljára vágnak bele ilyen embert próbálóan nagy feladatba. A bál nyitóműsorát az Ifjúsági Ének- és zenekar adta Tompa István vezetésével. Az ízletes vacsora után pedig jött a tánc, szinte mindig tele volt a parkett.

Éjfélkor a tombolasorlolásra került sor, a sok ajándéknak köszönhetően a sorsolás majdnem hajnali egy óráig tartott, majd folytatódott a gondtalan téltemető farsang. Köszönjük minden szervezőnek, támogatónak és résztvevőnek a jól sikerült katolikus farsangot!

A mappában található képek előnézete Katolikus bál, 2016