Az archívum

Szentcsalád templom 13. évfordulója

2020.09.11

| Menüpont: 2020 eseményei

kettos_beiktatas.jpg"Kettős beiktatással ünnepelték augusztus 29-én a kazincbarcikai Szent Család templom felszentelésének 13. évfordulóját: P. Tran Si Nghi Ferenc SDB plébánosi, valamint P. Ábrahám Béla SDB rendházigazgatói beiktatásával. A szentmisét Ternyák Csaba egri érsek mutatta be. Az ünnepélyes eseményen jelen volt Andrásfalvy János tartományfőnök is."
                                                                              (szaleziak.hu)

Szerzeteseink

2020.09.11

| Fényképek: Templomaink

rendhaz.jpgA kazincbarcikai Szent József Szalézi Rendház igazgatója P. Ábrahám Béla SDB, szalézi szerzetes pap. A Rendház a Don Bosco Iskola épületének II. emeletén található. A rendház kötelékébe tartozó szerzetesek rendszeres szolgálatot végeznek a plébánián, a kazincbarcikai és az oldallagosan ellátott templomokban. Bemutatjuk szerzeteseinket, akikkel gyakran találkozhatnak!

Mappák találhatók

Mappák nem találhatók