Az archívum

Cikkek találhatók

2020.09.13

| Menüpont: Hirdetések

| Fényképek: Szent Család Plébániat.

evkozi24_kis.jpg2020.09.14 - 09.20.

1. Szeptember 12-én vasárnap, a perselyadományokat a Szentföld javára gyűjtjük.

1. Szeptember 17-én, csütörtökön 17 órától egyháztanácsgyűlés lesz a plébánián.

1. A járványügyi helyzetre való tekintettel a színházi előadások ELMARADNAK.

1. Szeptember 18-án, pénteken 17 órától, keresztutat imádkozunk a Szent Család templomban

1. Kedves Testvérek! Ferenc plébános atya plébániánkon megalakítja a Lektorok csoportját. Aki szeretettel szolgálna az igeliturgiában, illetve eddig is olvastak a szentmiséken, szeretettel várjuk őket szeptember 18-án esti szentmise után a Szent Család templomban.

1. Hirdetjük, hogy a tanévben az elsőáldozásra és bérmálkozásra a felkészítő hittanórákat szerdai napon fogjuk tartani. Az elsőáldozóké 16,30-tól, míg az bérmálkozóké 17,30-tól fog majd kezdődni.

Fontos, hogy várjuk azon 7 osztályos, vagy idősebbek jelentkezését is, akik szeretnének megkeresztelkedni, bérmálkozni.

1. Előre hirdetjük, hogy Október 3-án, szombaton 10 órától, Sajókazán a Munkás Szent József templomban tartjuk idén a rózsafüzér csoportok találkozóját. Hívjuk a rózsafüzér csoportok tagjait erre az alkalomra. A programban megáldjuk a rózsafüzéreket, a Rózsafüzértagokat, elimádkozzuk közösen a rózsafüzért, előadás Szűzanyáról és ünnepi Szentmise. A program alatt gyónási lehetőséget is biztosítunk. Az agapéra sütemény adományt elfogadunk.

A külön buszra jelentkezni lehet a sekrestyében, szeptember 27-ig.

1. Heti szentjeinkről, egyházi ünnepeinkből:

• Hétfő a Szent Kereszt Felmagasztalása ünnepe,
  • Kedd a Fájdalmas Szűzanya emléknapja,
  • Szerda Szent Kornél pápa és Szent Ciprián püspök, vértanúk emléknapja,
  • Csütörtök Bellarmin Szent Róbert emléknapja,
  • Szombaton  Szent Januáriusz püspök és vértanú emléknapja.

Szeretettel köszöntjük a héten név és/vagy születésnapjukat ünneplő kedves testvéreket!

Mappák találhatók

Mappák nem találhatók