Az archívum

Cikkek találhatók

2020.11.13

| Menüpont: Hirdetések

| Fényképek: Szent Család Plébániat.

evkozi_33_kis.jpg2020.11.16 - 11.22.

1. November 19-re hirdetett egyháztanácsgyűlés. Elmarad!!!
  2. A Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszusra készülve a tavaly évhez hasonlóan, idén is részt veszünk a      világméretű szentségimádásban Krisztus Király ünnepének előestéjén, november 21-én, szombaton, 17 órakor az Avilai Szent Teréz templomban hívekkel együtt, az esti mise után 19 órától 19,30-ig a fiatalokkal.
  3. November 20-án, pénteken, 17 órakor keresztutat imádkozunk a Szent Család templomban.
  4. Jövő vasárnap országos gyűjtés lesz a „Karitász” javára. Imádkozzunk a Karitász csoportok tevékenységéért.
  5.   A vasárnapi, Krisztus király ünnep alkalmából, a délelőtt fél 11 órás és az esti 18 órás szentmise után közösen   elimádkozzuk a kitett Oltáriszentség előtt a Jézus Szíve litániát a felajánló imádsággal. Akik ezen az ájtatosságon részt vesznek, a szokott feltételekkel teljes búcsút nyerhetnek.
  6. A jövő évi intenciós könyvbe november 29-től lehet előjegyeztetni szentmisét.
  7. A Szent Család templomban mondott szentmiséket online is közvetítjük. Hétfőn, szerdán, pénteken és vasárnap.
  8. December hónapban még vannak üres szentmise időpontok, melyekre lehet szándékot íratni.

Heti szentjeinkről, egyházi ünnepeinkből:

• Hétfőn Skóciai Szent Margit emléknapja,
  • Kedden Nagy Szent Gertrúd szűz emléknapja,
  • Szerdán, A Szent Péter és Szent Pál bazilikák felszentelése emléknapja,
  • Csütörtökön Árpád-házi Szent Erzsébet ünnepe,
  • Szombaton A Boldogságos Szűz Mária bemutatása a templomban emléknapja,
  • Vasárnap KRISZTUS, A MINDENSÉG KIRÁLYA Főünnep lesz.

Szeretettel köszöntjük a héten név és/vagy születésnapjukat ünneplő kedves testvéreket!

evkozi_33_3.png

Mappák találhatók