Az archívum

Cikkek találhatók

2019.11.17

| Menüpont: Hirdetések

| Fényképek: Szent Család Plébániat.

evkozi_33_kis.jpg2019.11.18. – 11.24.

1. Az Egyháztanács jelölési lapjait kérem, hogy a ma adják le!

1. Ma, országos gyűjtés van a „Karitász” javára. Imádkozzunk a Karitász csoportok tevékenységéért.

1. November 17-én, vasárnap, a 9 órai szentmise után Szent Erzsébet életéről szóló zenés, verses megemlékezést tartunk a Szent Család templomban. Kérjük a híveket, hogy akik a 9-es szentmisére érkeznek, még maradjanak velünk, akik pedig a 10.30-as misére jönnek, érkezzenek előbb. Sok szeretettel hívunk és várunk mindenkit.

1. A jövő évi intenciós könyvet egy hét múlva nyitjuk meg, november 24-től lehet a jövő évre előjegyeztetni szentmisét.

1. A Nemzetközi Euchariszikus Kongresszusra készülve a tavaly évhez hasonlóan, idén is részt veszünk a világméretű szentségimádásban Krisztus Király ünnepének előestéjén, november 23-án, szombaton, 17 órakor az Avilai Szent Teréz templomban. A világméretű imádságra regisztrálni is lehet – és aki csak teheti regisztráljon – az interneten a iec2020.hu honlapon, így tudjuk, hogy milyen sokan imádkozunk együtt szerte a világban.

1. A jövő vasárnapi, Krisztus király ünnep alkalmából, a délelőtt fél 11 órás és az esti 18 órás szentmise után közösen elimádkozzuk a kitett Oltáriszentség előtt a Jézus Szíve litániát a felajánló imádsággal. Akik ezen az ájtatosságon részt vesznek, a szokott feltételekkel teljes búcsút nyerhetnek

1. A Karitász csoport idén is megrendezi a jótékonysági KARITÁSZ VÁSÁRT. December 5-én, csütörtökön, a Don Bosco Sportközpontban. Kérjük a kedves híveket, akik tudnak, támogassák e kezdeményezést. Tiszta és más számára használható ruhával, cipővel, de különösen könyvekkel, kézimunkával, sporteszközökkel, működőképes háztartási és műszaki eszközökkel járuljanak hozzá a vásárhoz. A felajánlásokat a szentmisék előtt és után a templom előterébe lehet elhelyezni. Segítségüket előre is köszönjük!

1. Megjelent a 2020. évi Don Bosco Kalendárium. Megvásárolható templomainkban

Szeretettel köszöntjük a héten név és/vagy születésnapjukat ünneplő kedves testvéreket!

evkozi_33_4.jpg   Te Krisztus szemével néztél,
Krisztus kezével adtál,
Krisztus szívével szerettél…
Segíts, hogy mi is
Krisztus szemével lássunk,
Krisztus kezével adjunk,
Az Ő szeretetével szeressünk.
Remélünk benned,
Bízunk benned,