Az archívum

Cikkek találhatók

2020.01.18

| Menüpont: Hirdetések

| Fényképek: Szent Család Plébániat.

evkozi_2_kis.jpg 2020.01.20. - 01.26.

1. Január 19-én, vasárnap kezdődik az ökumenikus imanyolcad, a krisztushívők egységéért.  Az idei év mottója:  „…igen emberségesen bántak velünk…”   (ApCsel 28,2).

Január 20-án, hétfőn, a görög katolikusoknál, Kolumbán Gábor;

Kedden, a felsőbarcikai református testvéreknél, Szabó András;

Szerdán, a sajókazinci református testvéreknél, Vitális Gábor;

Csütörtökön, a Szent Család templomban, Dr. Janka Gábor;

Pénteken, a Baptista imaházban, Bundzik Attila

Az ökumenikus imádság mindenhol 17 órakor kezdődik. A január 23-i, csütörtöki alkalomra kérjük a kedves hívek sütemény adományait.

1. A 24 órás szentségimádást január 23-án, csütörtökön reggel 8-tól péntek reggel 8-ig tartjuk az Avilai Nagy Szent Teréz templomban. Kérjük a kedves testvérek feliratkozását, különösen is az éjszakai időpontokra.

1. Január 25-én, szombaton, a Szent Család templomban karácsonyfa, betlehem elbontására, és a templom nagytakarítására hívjuk a kedves testvéreket. Aki segíteni szeretne, reggel 9 órára várjuk munkával és szeretettel.

1. Az idei évben, a Magyar Szalézi Tartomány Don Bosco ünnepe, február 1-jén lesz, Nyergesújfalun. A program 11 órakor, ünnepi szentmisével kezdődik. Aki szeretne az ünnepségen részt venni, kérem, személyesen jelezze a plébánián.

1. A kazincbarcikai egyházközség, a plébániai karitászcsoport szervezésével, február 8-án tartja a farsangi bálját 19 órától, melynek helyszíne a Don Bosco Sportközpont. A belépőjegyek a felnőttek számára 5000 Ft-ba, a tanuló fiatalok számára 2500 Ft-ba kerülnek. A jegyek megvásárolhatók a sekrestyékben. Kérjük a kedves testvéreket, hogy tombola tárgyakkal támogassák a bált.

1. Február közepén elkezdődik a jegyes-oktatás a plébánián. Azok a jegyespárok, akik még nem jelentkeztek a kurzusra, de idén szeretnének egyházi házasságot kötni, kérjük, hogy legkésőbb február 7-ig jelentkezzenek a plébánián. Kérjük a kedves híveket, hogy imáikban kísérjék a házasságra készülőket.

1. Az 52. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszusra a plébánia 3-3 db buszt indít, a nyitó szentmisére szeptember 13-án, és a záró szentmisére szeptember 20-án. A Kongresszuson való részvétel regisztráció köteles. A regisztrációról, utazással és részvétellel kapcsolatos tudnivalókról február 2-án, a 9 órai szentmise után, Vitális Gábor atya tart ismertetőt. Kérjük, aki szeretne a plébániai csoporttal utazni, vegyen részt a megbeszélésen, mivel ezzel kapcsolatban több tájékoztatás nem lesz, mert regisztrációt március elejéig szeretnénk leadni.

Szeretettel köszöntjük a héten név és/vagy születésnapjukat ünneplő kedves testvéreket!

Mappák találhatók

Mappák nem találhatók