Az archívum

Cikkek találhatók

2020.07.25

| Menüpont: Hirdetések

| Fényképek: Szent Család Plébániat.

evkozi_17_kis.jpg2020.07.27 - 08.02.

1. Július 29-én, szerdán, rendhagyó módon, a szentmise az Avilai Szent Teréz templomban lesz megtartva este 18 órakor.
  2. Augusztus 1-én elsőszombat lesz. 17,45-től a Lorettói litániát imádkozunk az Avilai Nagy Szent Teréz templomban.
  3. Augusztus 2-án vasárnap, 17 órától a Rózsafűzér társulat ünnepélyes titokváltása lesz, majd ezután az elsővasárnapi szentségimádás az Avilai Szent Teréz templomban.
  4. Továbbra is csak kézbe áldoztatás van, ezért a perselyezés a mise végén a bejáratnál történik. Kérjük, hogy adományaikkal segítsék plébániánk fenntartását. Előre is köszönjük nagylelkű támogatásukat.
  5. Buzdítjuk a kedves Testvéreket a szentgyónás elvégzésére, vasárnap a kilenc órás szentmise alatt mindig van gyóntatás. A hétköznapi misék előtt kérjük előre jelezni gyónási szándékukat.

Szeretettel köszöntjük a héten név és/vagy születésnapjukat ünneplő kedves testvéreket!

Mappák találhatók

Mappák nem találhatók