AKTUÁLIS ESEMÉNYEK

| Menüpont: AKTUÁLIS ESEMÉNYEK | Hozzászólások: 0

RÓZSAFŰZÉR TALÁLKOZÓ

2021.10.10

20211009_124448.jpgOktóberben a Szűzanyát ünnepeljük, a naponkénti rózsafűzér imádkozással. Már hagyomány, hogy plébániánk és a hozzánk tartozó fíliák, egy hétvégén találkoznak és együtt köszöntik égi édesanyánkat.

| Menüpont: AKTUÁLIS ESEMÉNYEK

KARITASZ JUBILEUM KAZINCBARCIKÁN

2021.10.08

Kazincbarcika -  Érseki szentmise a Karitász évfordulójánKazincbarcikán, a Don Bosco Sportközpontban mutatott be szentmisét október 2-án Ternyák Csaba egri érsek, a Karitász ünnepségén. Árvai Ferenc, az Egri Főegyházmegyei Karitász igazgatója köszöntötte a kettős évfordulón, a Karitász alapításának 90., újjáalapításának 30. évfordulóján megjelenteket. Köszönetet mondott Ternyák Csaba egri érseknek, mint a Karitász legfőbb támogatójának a jelenlétért és a sok segítségért. Köszöntötte még Fülöp Attila államtitkárt, a kassai és szepesi Karitász igazgatóját, akik együttműködő partnerei a főegyházmegyei szervezetnek.

| Menüpont: AKTUÁLIS ESEMÉNYEK | Hozzászólások: 0