ZARÁNDOKLAT KALOCSÁN

2021.10.18

20211016_164359.jpg

Egy hosszú és fárasztó nap után,tele élményekkel és a jó Isten kegyelméből tértünk ma haza otthonunkba a Kalocsai zarándoklatról, ahol három busszal voltunk jelen Kazincbarcikáról és a Filiákból.
Nagyon szép napot hagytunk magunk mögött,  hiszen egy gyönyörű őszi időben jártunk ebben a szép városban!
Egy kellemes sétával kezdődött az utunk, majd egy finom ebéddel vártak bennünket. Ebéd után egy kis "paprikaturizmuson" voltunk, majd meglátogattuk az érseki palotát, ahol nagyon szép, egyedülálló muzeális értékeket tekinthettünk meg. A székesegyházban  egy gyönyörű szentmisén vehettünk részt, amelyet Ferenc Tran Si Nghi plébános úr celebrált! A székesegyházban csak egyedül mi voltunk ott a szentmisén, felejthetetlen élményben volt részünk.
Köszönjük szépen plébános úrnak és Sajó Attila úrnak, hogy megszervezték ezt a zarándoklatot és ezáltal éreztük a JóIsten szeretetét és az összetartozás élményét!
Köszönjük!!!

Deák Józsefné