HIRDETÉSEINK

templom.jpgAz itt található menüpontban megtalálható az aktuális miserend, az előttünk álló hét egyházi és plébániai eseményei valamint hirdetései. Ebben a menüben olvashat talál információkat a szentségek kiszolgáltatásáról, a stóladíjakról, és itt találja meg az urnatemetővel kapcsolatos információkat is.

Cikkek

URNATEMETŐ NYITVATARTÁS ÜNNEPEK ALATT

2021.10.13

URNATEMETŐ NYITVATARTÁS HALOTTAK NAPJÁN, MINDENSZENTEKKOR, ADVENTBEN ÉS KARÁCSONYKOR

RENDKÍVÜL HIRDETÉS!!!

2021.10.10

slide1.png

Kedves Hívek! Készülve az Avilai Szent Teréz templom búcsújára, a héten a következő változások lesznek:

HIRDETÉSEK 2021.10.11.- 10.17.

2021.10.07

Heti szentjeinkről, egyházi ünnepeinkből:

• Hétfőn, Szent XXIII. János pápa emléknapja,
  • Csütörtökön, Szent I. Kallixtusz pápa és vértanú emléknapja
  • Pénteken, A Jézusról nevezett Avilai Szent Teréz szűz és egyháztanító emléknapja,
  • Szombaton, Szent Hedvig emléknapja lesz.

HIRDETÉSEK 2021.10.04.

2021.10.07

Heti szentjeinkről, egyházi ünnepeinkből:

• Hétfőn, Assisi Szent Ferenc emléknapja,
  • Kedden, Szent Fausztina Kowalska, szűz emléknapja,
  • Szerdán, Szent Brúnó áldozópap emléknapja,
  • Csütörtökön, Rózsafüzér Királynője emléknapja
  • Pénteken, Szűz Mária, Magyarok Nagyasszonya, Magyarország Főpatrónája Főünnepe,
  • Szombaton, Szent Dénes püspök és társai, vértanúk emléknapja lesz.

Az SzJA 1%-ának felajánlása

2015.02.15

1--.jpgKözérdekű információk az SzJA 1%-ának felajánlására a szalézi oktatás, illetve a Magyar Katolikus Egyház javára. A személyi jövedelemadó 1%-át kizárólag azoknak a szervezeteknek lehet felajánlani, amelyek rendelkeznek az adójogszabályok által előírt feltételekkel.

Ha adója 1%-át szalézi alapítványnak szeretné felajánlani, támogassa a Bosco Szent János Ifjúsági Nevelési és Oktatási Alapítványt, melynek adószáma: 19673752-1-41

Vagy

a plébániánk saját alapítványát, a Hittanulók Avilai Szent Teréz Alapítványt, melynek adószáma: 18420245-1-05; bankszámlaszáma: 11734152-24013147

Kérjük, hogy az Szja további (második) 1%-át a Magyar Katolikus Egyház javára ajánlja föl:

A MAGYAR KATOLIKUS EGYHÁZ technikai száma:

Támogatásukat hálásan köszönjük!

| Menüpont: HIRDETÉSEINK | Fényképek: Képek Jézusról