Évközi 15. hét

Évközi 15. hét, 2022. július

HIRDETÉSEK
2022.07.10. - 2022.07.17.

1. Megköszönjük a kedves híveknek a péterfillér adományait, melynek összege 40.000 Ft volt.
  2. Július 11-16-ig Szalézi ministráns tábor lesz Péliföldszentkereszten. Imádkozzunk a résztvevő gyermekekért és a szervezőkért!
  3. A Rózsafüzér Társulat – Nagyboldogasszony ünnepére – zarándoklatot szervez nemzeti kegyhelyünkre, Mátraverebély-Szentkútra, augusztus 14-én (vasárnap). A részvételi díj: 3000 Ft. Jelentkezés a sekrestyékben a részvételi díj befizetésével lehetséges (név, cím és telefonszám szükséges) .
    Jelentkezési határidő: 2022.07.17-én vasárnap esti szentmisével bezárólag.
    Mivel az autóbuszt le kell foglalni, így utólagos jelentkezést nem áll módunkban elfogadni.
  4. Július hónapra még vannak üres miseszándék helyek, lehet szentmisét íratni.

Heti szentjeinkről, egyházi ünnepeinkből:

Hétfőn: Szent Benedek apát, Európa fővédőszentje  ünnepe
Szerdán: Szent Henrik császár emléknapja
Csütörtökön: Lelliszi Szent Kamill emléknapja
Pénteken: Szent Bonaventura püspök és egyháztanító emléknapja
Szombaton:  Kármel hegyi Boldogasszony emléknapja lesz.

Végül szeretettel köszöntjük a héten névnapjukat, születésnapjukat és egyéb fontos évfordulójukat, ünneplő kedves testvéreinket!