Évközi 18. hét

Évközi 18. hét, 2022. augusztus

HIRDETÉSEK
2022.07.31. - 2022.08.07.

1. „Egy nap az Úrért”. Szentségimádás augusztus 4-én csütörtökön reggel 8-tól este 22 óráig tartjuk az Avilai Nagy Szent Teréz-templomban. A kitett lapokra kérjük feliratkozni, akik szeretnének ezen a szentségimádáson részt venni.
  2. Augusztus 5-én elsőpéntek lesz. 17 órától a Szent Mónika-közösség tartja imaalkalmát. A Jézus Szíve litániát 17:45-től tartjuk.
  3. Augusztus 6-án elsőszombat lesz. 17:45-től a lorettói litániát imádkozzun az Avilai Nagy Szent Teréz-templomban.
  4. Augusztus 7-én vasárnap 17 órától a Rózsafűzér Társulat ünnepélyes titokváltása lesz, majd ezután az elsővasárnapi szentségimádás az Avilai Szent Teréz-templomban.
  5. Augusztus 8-án hétfőn, gyalogos zarándokok indulnak Mátraverebély-Szentkútra a reggel 7 órai szentmise után. Szeretettel várjuk a kedves híveket a szentmisére.
  6. A mátraverebély-szentkúti zarándoklat augusztus 14-én lesz, az autóbusz 05:30-kor indul a Szent Család-templom melletti parkolóból. Gyülekező és névsor egyeztetés 05:15-től. Élelem, bő folyadék, esőkabát, telefon legyen mindenkinél!

Heti szentjeinkről, egyházi ünnepeinkből

Hétfőn: Liguori Szent Alfonz Mária püspök és egyháztanító emléknapja,
Kedden: Vercelli Szent Özséb püspök emléknapja,
Csütörtökön: Vianney Szent János Mária áldozópap emléknapja,
Pénteken: Havas Boldogasszony, Szűz Mária római főtemplomának felszentelése emléknapja,
Szombaton: URUNK SZÍNEVÁLTOZÁSA ünnep,

Végül szeretettel köszöntjük a héten névnapjukat, születésnapjukat és egyéb fontos évfordulójukat ünneplő kedves testvéreinket!