hirdetések évk.4.hét

Av.Sz. Ter.:†Piroska és Zoltán nagyszülőkért

31. Hétfő

Bosco Szent János

Szt.Cs.: †Pap Máté halálának 4. évfordulójára és élő hozzátartozókért.

01. Kedd

Szent Ignác

Av.Sz.Ter.: †Szalézi rendtársakért

02. Szerda

Gyertyaszentelő Boldogasszony

A Megszentelt Élet Napja

Szt.Cs.: Papi és szerzetesi hivatásokért

03. Csütörtök

Szent Balázs

Balázs-áldás

Av.Sz.Ter.: †József, †Julianna és a Kállai család †tagjaiért

04. Péntek

Szt.Cs.: †Magdolna és László szülőkért

05. Szombat

Av.Sz. Ter.: A Rózsafüzér Társulat élő és †tagjaiért

06. Évközi 5. Vasárnap

Szt.Cs.: Kurucz, Demeter, Barta, Kalas család élő és †tagjaiért.

Szt.Cs: Hálaadó egyházközségünk tagjaiért, lelki közösségeinkért és városunk minden lakójáért

Av.Sz. Ter.:†Miklósért

HIRDETÉSEK

2022.01.31. - 2022.02.06.

1.       Február 2-án, szerdán, a szentmisében gyertyaszentelést tartunk. Kérjük a kedves híveket, hogy erre az alkalomra hozzák magukkal azokat a gyertyákat, melyeket szeretnének megszenteltetni. Ugyancsak ezen a napon van a megszentelt élet napja. Imádkozzunk papi, szerzetesi és szerzetes nővéri hivatásokért

2.      Február 3-án, csütörtökön, Szent Balázs püspök és vértanú napján, majd február 6-án, vasárnap, minden mise után Balázs-áldásban részesülhetnek a kedves hívek.

1. Szalézi Szent Ferenc halálának 400. évében Rendfőnök Atyánk jubileumi évet hirdetett. Ehhez csatlakozva, a harmadik előadás 2022. február 3-án, csütörtökön 17 órakor kezdődik a Sportközpontban.

1. Február 4-én, elsőpéntek lesz. 17 órától a Szent Mónika közösség tartja imaalkalmát. Az elsőpénteki, Jézus Szíve litániát 17.45-től tartjuk.

1. Február 5-én elsőszombat lesz. 17,45-től a Lorettói litániát imádkozunk a Szent Teréz templomban.

1. Február 6-án, vasárnap, 17 órától a Rózsafűzér társulat ünnepélyes titokváltása lesz, majd ezután az elsővasárnapi szentségimádás az Avilai Szent Teréz templomban.

1. Sajnálattal közöljük a kedves hívekkel, hogy a Jótékonysági Katolikus Bál a járvány ügyi előírások miatt ebben az évben elmarad.

1. Február 3-án, csütörtökön, délután 14 órától a Szent Család templomban karácsonyfa, betlehem elbontására, és a templom nagytakarítására hívjuk a kedves testvéreket. Aki segíteni szeretne, várjuk munkával és szeretettel. „Sok kéz, hamarabb kész!”

Heti szentjeinkről, egyházi ünnepeinkből:

Ø Hétfőn, Bosco Szent János ünnepe

Ø Szerdán, Gyertyaszentelő Boldogasszony ünnepe,

Ø Csütörtökön, Szent Balázs püspök emléknapja,

Végül szeretettel köszöntjük a héten névnapjukat, születésnapjukat és egyéb fontos évfordulójukat ünneplő kedves testvéreinket.