nagyböjt 3. hét

Av.Sz.Ter.: Az áldott békéért

25. Péntek

Gyümölcsoltó Boldogasszony

Szt.Cs.:†József és Izolda szülőkért és nagyszülőkért

26. Szombat

Av.Sz. Ter.: Hálaadás élő gyermekekért

27. Nagyböjt IV. vasárnap

Szt.Cs.:Dósa, Gyuricza család, élő és †tagjaiért

Szt.Cs: †Gyula és †nagyszülők lelkiüdvéért

Av.Sz. Ter.: Élő édesanyáért.

HIRDETÉSEK

2022.03.21. - 2022.03.27.

1. Kedves Testvérek! Az idei nagyböjtben is tartós élelmiszereket gyűjtünk rászoruló testvéreinknek. Kérjük, hozzák el a szentmisékre tartósélelmiszer-felajánlásukat és tegyék a templomban erre kijelölt helyre. Ezt megtehetik a szentmisék előtt március 20-27. között. Isten áldja meg segítőkész családjainkat. Telefonos adomány vonalon, a 1356-os számon, hívásonként 500 Ft-tal segíthetünk.

1. Március 22-én, kedden, a keresztutat 17 órakor az Avilai Szent Teréz templomban a Rózsafüzér társulat vezetésével tartjuk. A keresztút alatt szentgyónási lehetőséget biztosítunk. Buzdítjuk a kedves híveket, hogy használjuk ki ezeket, az alkalmakat a nagyböjti szentgyónások elvégzésére.

1. Előre hirdetjük! Április 02-án szombaton, a Szent Család-templomban lelki napot tartunk, 10 órakor kezdődő szentmisével, a szentmise alatt szentgyónási lehetőséget biztosítunk, majd elmélkedés, befejezés képen közös ebéd. Kérjük a kedves hívek jelentkezését a sekrestyében illetve a Világi elnöknél. A vidékről jelentkezők számára autóbuszos szállítást biztosítunk. Jelentkezési határidő Március 27-ig.

Heti szentjeinkről, egyházi ünnepeinkből:

• Szerdán, Mongrovejói Szent Turibius püspök emléknapja,
  • Pénteken, GYÜMÖLCSOLTÓ BOLDOGASSZONY Főünnepe lesz.

Végül szeretettel köszöntjük a héten névnapjukat, születésnapjukat és egyéb fontos évfordulójukat ünneplő kedves testvéreinket.