RENDKÍVÜL HIRDETÉS!!!

2021.10.10

RENDKÍVÜL HIRDETÉS:

Kedves Hívek! Készülve az Avilai Szent Teréz templom búcsújára, a héten a következő változások lesznek:

• Triduumot tartunk október 14-15-16-án, az esti szentmisék keretében az Avilai Szent Teréz templomban.

Október 15-én, pénteken, az Avilai Szent Teréz templomban:

• 12 órától 17 óráig SZENTSÉGIMÁDÁST tartunk, hívjuk és várjuk a kedves híveket a csendes elmélkedésre, 15 órakor pedig az Irgalmasság rózsafüzér közös imádságára.
  •  17 órától, keresztutat imádkozunk az Avilai Szent Teréz templomban.

Október 17-én lesz az Avilai Szent Teréz templomunk búcsúja. Az ünnepi szentmisét 10,30-kor tartjuk. Az ünnepi szónok Dr. Dolhai Lajos az egri főegyházmegyei szeminárium rektora lesz. Ne felejtsük, hogy ezen a napon a Szent Család-templomban nem lesz szentmise. De az esti szentmise 18-kor az Avila Szent Teréz templomban meg lesz tartva. Kérjük a kedves híveket, hogy aki tud, az járuljon hozzá virág adományaival a templom külső díszítéséhez. A virágokat legkésőbb szombat reggelig hozzák el a plébániára.